LISTOPAD

20.11.

18:00

KAROLÍNA SVĚTLÁ

Mgr. Ladislav Cvíček

Nový cyklus Mgr. Ladislava Cvíčka s názvem Spisovatelé k zamyšlení. Tentokrát pokračuje osobností Karolíny Světlé.

Vstupné dobrovolné. Společenský sál. Doporučujeme rezervaci.

30.11.

18:30

KLAVÍRNÍ VEČER JIŘÍHO NAJVARA V loňském roce získal Výroční cenu OSA jako nejúspěšnější mladý autor vážné hudby. Není však pouze skladatelem, ale výtečně se mu daří propojovat tuto profesi se sbormistrovstvím. Řadu let stál v čele Pěveckého sdružení moravských učitelů a Vachova sboru moravských učitelek. Působí také mimo jiné, jako sbormistr Pěveckého sdružení Kopřivnice a jako pedagog na První soukromé základní umělecké škole Mis music v Kopřivnici.  Dobrovolné vstupné. Doporučujeme rezervaci. 
PŘIPRAVUJEME

8. 12.

16:00

TULEMY SE, TULEMY PĚVECKÝ SBOR  VALENTIN PŘÍBOR  Pěvecký sbor Valentin Příbor pod vedením sbormistryně Mgr. Blanky Hrubé vystoupí v sále Vily Machů a představí Vánoční koledy z Příbora a okolí. Dobrovolné vstupné. Doporučujeme rezervaci.

15.12.

9:00-17:00

VÁNOČNÍ ORIGINÁL CAMILLIE  Rok se s rokem sešel a můžeme Vás pozvat již na IV. VÁNOČNÍ ORIGINÁL. Ke koupi bude spousta jedinečných výrobků zdejších prodejců, nadšenců a kreativců. Přijďte si užít tu krásnou atmosféru, nakoupit dárečky, ochutnat domácí dortíky a pravý punč. Těšíme se na Vás! Camillie a Kavárna Vila 
Kavárna